Zachęcamy Państwa do wystawienia nam opinii. Można tego dokonać poprzez formularz na naszej wizytówce w portalu domyopieki.pl lub wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dziewczyny, uwielbiam Was za to, co robicie. Każda z Was jest inna, wyjątkowa... i dzięki temu "Dom pod Aniołem" funkcjonuje na najwyższym poziomie, a Mieszkańcy domu mają najlepszą opiekę na świecie. Dużo zdrowia dla Mieszkańców, Opiekunek oraz Szefostwa. Do szybkiego zobaczenia. 

Po raz kolejny dziękuje za tak wspaniałą i czułą opiekę. Widząc te zdjęcia serce samo się raduje. Dużo zdrowia dla całego Domu.

Chciałoby się powiedzieć: stoję u drzwi i pukam. Otwórzcie. Oby to było możliwe jak najszybciej. I w imieniu mojej Mamy dziękuję za te sylwestrowe szaleństwa. Wspaniałego, zdrowego, dobrego Nowego Roku życzę Wszystkim Mieszkańcom i Opiekunom Domu pod Aniołem. 

Podziwiam niekończącą się kreatywność! Pozdrowienia dla mieszkańców i personelu. Właściwe osoby na właściwym miejscu. 

Uśmiech naszych bliskich stawia Panstwu wysoką ocenę za to co dla nich robicie. Oby tej wytrwałości starczylo Państwu na dlugo.